Zabavni klub
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ovde se zezamo
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Ubila muža tanga-gaćicama !

Go down 
5 posters
AuthorMessage
$zmaj$
Admin
Admin
$zmaj$


Posts : 217
Join date : 2008-12-21
Age : 28

Ubila muža tanga-gaćicama ! Empty
PostSubject: Ubila muža tanga-gaćicama !   Ubila muža tanga-gaćicama ! I_icon_minitimeMon Dec 22, 2008 11:45 am

Amerikanka Sara Martin je, u želji da iznenadi muža, kod njega izazvala zastoj srca i smrt. Sara Martin, teška 150 kilograma, želeći da iznenadi muža, obukla je tanga-gaćice, od čega je njemu zastalo srce. Policija je tridesetosmogodišnju Saru, zbog sumnje da je izvršila ubistvo,

zadržala u pritvoru. Policajac Robert Kanon je izjavio: „Nemojte mi govoriti da nije bila svesna kako je grozan pogled na njenu zadnjicu. Osim toga, znala je da njen muž ima teškoće sa srcem. Ako pitate mene, radi se o planiranom ubistvu”. Kada je policija stigla na mesto događaja, Markus Martin je ležao na leđima, deformisanog lica i očiju velikih kao golf-loptice.

„Očigledno je video nešto što nije smeo. Kada smo ušli u kuhinju i ugledali ženu kako plače, znali smo šta je to bilo”, rekao je policajac i dodao da su udovicu ljubazno zamolili da obuče pantalone.

„Samo sam htela seks”

Sara Martin smatra da su policajci bili bezobrazni i da ne zna zašto su je uhapsili. „Markusa sam samo želela da iznenadim za našu osmu godišnjicu. Možda sam malo preterala, ali nisam htela da ga ubijem. Samo sam htela da malo oživim naš seksualni život jer već nekoliko godina nismo imali polne odnose. Mom mužu su smetali moji kilogrami”, kaže ona. Kao dokaz da se nije radilo o ubistvu, Sara Martin je policiji dala video-kasetu na kojoj je snimila iznenađenje koje je napravila.
Back to top Go down
https://zabavniklub.forumotion.com
Paunovicka

Paunovicka


Posts : 47
Join date : 2008-12-22

Ubila muža tanga-gaćicama ! Empty
PostSubject: Re: Ubila muža tanga-gaćicama !   Ubila muža tanga-gaćicama ! I_icon_minitimeSat Jan 17, 2009 7:47 am

NO COMMENT
Back to top Go down
bad girl

bad girl


Posts : 286
Join date : 2009-01-16

Ubila muža tanga-gaćicama ! Empty
PostSubject: Re: Ubila muža tanga-gaćicama !   Ubila muža tanga-gaćicama ! I_icon_minitimeSat Jan 17, 2009 8:23 am

O boze!!
Back to top Go down
sweet girl

sweet girl


Posts : 310
Join date : 2008-12-29

Ubila muža tanga-gaćicama ! Empty
PostSubject: Re: Ubila muža tanga-gaćicama !   Ubila muža tanga-gaćicama ! I_icon_minitimeSat Jan 17, 2009 10:04 am

cula sam za to
moj komentar je:strasno!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
The King

The King


Posts : 41
Join date : 2009-03-24

Ubila muža tanga-gaćicama ! Empty
PostSubject: Re: Ubila muža tanga-gaćicama !   Ubila muža tanga-gaćicama ! I_icon_minitimeTue Mar 24, 2009 7:57 am

hhaha zene imaju posebno oruzije
Back to top Go down
http://titanland.serbianforum.info
Sponsored content





Ubila muža tanga-gaćicama ! Empty
PostSubject: Re: Ubila muža tanga-gaćicama !   Ubila muža tanga-gaćicama ! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Ubila muža tanga-gaćicama !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zabavni klub :: Ostalo :: Zanimljivosti-
Jump to: